Taisyklės

 

Kai elektroninėje parduotuvėje surandate pageidaujamą prekę, kurią norite nusipirkti, paspauskite mygtuka " Į krepšelį " ir ši prekė bus įdėta į Jūsų krepšelį. Prekes, esančias Jūsų krepšelyje galite pamatyti dešinėje puslapio pusėje, nuorodoje " PREKIŲ KREPŠELIS ", o paspaudę ant nuorodos " Rodyti krepšelį ", naujame lange galite keisti prekių kiekį arba ištrinti iš sąrašo tas prekes, kurių nenorite pirkti.

Kai visos reikiamos prekės sudėtos į krepšelį, paspauskite mygtuką " Užsakyti ". Jeigu jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvėje, tada įveskite savo prisijungimo vardą, slaptažodi ir prisijunkite. Jeigu dar nesate užsiregistravęs, tada pažymėkite langelį " PIRMĄ KARTĄ ČIA? PRAŠOME PATEIKTI INFORMACIJĄ SĄSKAITAI " ir pateikite savo duomenis. Daugelis mūsų prekių prieš naudojant turi būti užprogramuotos (radijo stotelės),  su įdiegtais žemėlapiais (GPS), ir t.t., todėl labai prašome įvesti savo elektroninio pašto adresą ir telefono numerį, kad mūsų vadybininkas galėtų su Jumis susisiekti ir patikslinti informaciją.

Kai viska surašysite, paspauskite mygtuką " Užsakyti ". Naujai atsidariusiame lange galite įvesti naują adresą, jei norite, kad prekės būtų pristatytos ne tuo adresu, kuriuo esate registruotas. Jei prekių pristaytmo adresas nesikeičia, paspauskite mygtuką " Kitas ". Šiame lange pasirenkite prekių pristatymo būdą. Priešpaskutiniame lange pasirinkite mokėjimo būdą. Šiuo metu mes priimame apmokėjimus bankiniu pavedimu ir atsiskaitymą grynais pinigais arba kreditine kortele, pasiimant prekes parduotuvėje. Apmokėjimas kreditinės kortelės pagalba " Online " ir PayPal bus aktyvuoti artimiausiu laiku.

Paskutiniame lange Jūs privalote patikrinti visus duomenis ir tik tada paspausti mygtuka " Patvirtinti užsakymą ". Kai paspausite mygtuką, i Jūsų elektroninio pašto dežutę bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas. Tokį pat pranešima gausime ir mes. Jei užsakymas aiškus, ir visas prekes turime sandėlyje, gausite sąskaitą nurodytu elektroninio pašto adresu, o jei kils neaiškumu, su Jumis susisieks pardavimų vadybininkas.

Gavę sąskaitą, ją galėsite apmokėti internetines bankininkystes pagalba arba bet kurio banko artimiausiame skyriuje. Prekės Jums bus išsiųstos ne vėliau, kaip per 3 darbo dienas nuo pinigu gavimo dienos. Pastaba: atminkite, kad paspausdami šį mygtuką, Jūs pasirašote pirkimo- pardavimo sutartį ir įsipareigojate nupirkti užsakytas prekes, todel būkite dėmesingi ir neskubėkite.