GPS
Navigaciniai imtuvai ir jų priedai, žemėlapiai

GPS Yra 4 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 235,00 € Yra sandėlyje

    Garmin gaminys nuvi 2689LMT yra įpatingai plonas ir lengvas, su įdiegtu visos Europos žemėlapiu. Jame yra įdiegta Lane Assist funkcija, padedanti kelionėje pasirinkti reikiamą kelio juostą ir ecoRoute funkcija padedanti parinkti patį ekonomiškiausią maršrutą.        

  235,00 €
  Yra sandėlyje
 • 280,00 € Yra sandėlyje

  Naujos serijos automobilinis navigatorius nuvi 2797 Didelis, 7 colių, ryškus ekranas.Įkrautas pilnas Europos žemėlapis, nemokamai atnaujinamas visam gyvenimui.Garmin Real Directions ir Garmin Real Voice funkcijosEismo kamščių pranešimo paslauga.Integruota Bluetooth® laisvų rankų įranga mobiliems telefonams kartu su Smartphone Link.          

  280,00 €
  Yra sandėlyje
 • 287,00 € Yra sandėlyje

    Šiuolaikinis automobilinis GPS navigatorius nuvi 2789LMT   7 colių lietimui jautrus ekranasEuropos City Navigator® žemėlapis su nemokamu jo atnaujinimu visam gyvenimui.Garmin Real Directions ir Garmin Real Voice funkcijosEismo kamščių pranešimo paslauga.Integruota Bluetooth® laisvų rankų įranga.          

  287,00 €
  Yra sandėlyje
 • 149,00 € Yra sandėlyje

  Automobilio GPS navigacija su perspėjimais vairuotojui Garmin Drive 50 5 colių keičiamos orientacijos ekranas.Visos Europos žemėlapis, nemokami žemėlapio atnaujinamai.Pavojingi posūkiai, greičio pasikeitimai, per ilgas vairavimas, mokyklos zona ir kiti pranešimai vairuotojui.Garmin Real Directions funkcija.            

  149,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų