dezl 760LMT Garmin GPS imtuvas Padidinti

dēzl 760LMT Garmin GPS imtuvas

Nauja prekė

dēzl 760LMT yra naujas firmos Garmin GPS imtuvas sukurtas specialiai sunkvežimiams. Jis turi didelį 7 colių ekraną ir papildomą jungtį, skirtą užpakalinio vaizdo kamerai prijungti. Be to, šiame GPS imtuve yra įdiegtos papildomos funkcijos skirtos tik sunkvežimiams: greičio ribojimai ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI).

Smulkiau

399,00 € su PVM

Apie prekę

dēzl 760LMT yra naujas firmos Garmin GPS imtuvas sukurtas specialiai sunkvežimiams. Jis turi didelį 7 colių ekraną ir papildomą jungtį, skirtą galinio vaizdo kamerai prijungti. Be to, šiame GPS imtuve yra įdiegtos papildomos funkcijos skirtos tik sunkvežimiams: greičio ribojimai ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI). dēzl 760LMT įvertins ne tik sunkvežimių vairuotojai - šiame modelyje įdiegta galimybė nustatyti "Namo ant ratų"(RV) profilį ir maršrutų skaičiavimas atsižvelgiant į transporto priemonės aukštį, ilgį bei svorį, taip pat navigatorių galima perjungti ir į įprasto lengvojo automobilio režimą.

Įsigiję dēzl 760LMT Jūs galėsite šiam GPS imtuvui nemokamai atnaujinti žemėlapius visam laikui.  Žemėlapiai atnaujinami iki 4 kartų per metus be jokių mokesčių ar laiko apribojimų.

 
Platus ekranas
 
Jautrus lietimui dēzl 760LMT 7” (17.8 см) ekranas suteikia patogią detalios informacijos peržiūrą. Sekite maršrutą ir stebėkite visus perspėjimus. Prietaisas dēzl 760LMT turi savyje funkciją Lane Assist (kelio juostų informacija) kartu su Junction View (sankryžų peržiūra). Šios funkcijos dėka Jūs gausite realius artėjančių išsišakojimų ir sankryžų foto vaizdu. Prietaisas nukreips jus į reikiamą eismo juostą reikalingu metu - tai itin naudinga sudėtingose kelio atkarpose.
 
Užtikrinta navigacija
 
dēzl 760LMT jau yra įdiegtas visos Europos žemėlapis (44 šalys, informacija apie sunkvežimius jose gali būti skirtinga), taip pat POI objektai. Tiesiog sudarykite savo maršrutą, įkelkite tarpinius taškus ir keliaukite. GPS imtuve taip pat galima nustatyti eismo uždraustas zonas ir jų vengti sudarant maršrutą.
 
Nemokami eismo kamščių pranešimai
 
Judėkite aplenkdami eismo kamščius, naudodami įdiegtą FM eismo daviklį su nemokamais eismo informacijos atnaujinimais. Gaukite perspėjimus apie eismo kamščius, kelių remontą arba eismo įvykius maršruto priekyje. dēzl 760LMT ekrane gaukite detalią informacija apie tai arba pasirinkite apvažiavimą.
 
Naudokites nüRoute™ su trafficTrends technologijomis kartu su myTrends
 
Modelis dēzl 760LMT turi savyje technologiją nüRoute kartu su trafficTrends (suarchyvuoti duomenys apie kelionės būklę) ir myTrends (maršrutų prognozavimas). trafficTrends dėka, Jūsų dēzl 760LMT automatiškai atsimena transporto srautus įvairiu paros metu ir tuo naudojantis skaičiuoja tikslesnius maršrutus ir tikslesnį atvykimo laiką atsižvelgiant į savaitės dieną bei laiką. Jei Jūs išsaugojate dažnai naudojamus galutinius taškus į "Mano taškai", tai su laiku dēzl 760LMT myTrends funkcijos pagalba pradės pats spėti kur Jūs ruošiatės vykti dar neįvedus kelionės tikslo. Prietaisas išduoda atvykimo laiką ir informaciją apie kelio būseną. Tokiu būdu, jei Jūs reguliariai važiuojate į darbą ir iš jo, dēzl 760LT padės Jums atvykti laiku. Šios funkcijos nemokamos.
 
Saugus vairavimas
 
Kelyje neturi būti netikėtumų, todėl dēzl 760LMT perspės Jus apie pavojus kelyje (staigūs posūkiai, nuokalnės, apribojimai sunkvežimiams). Greičio apribojimai sunkvežimiams pasirodo prietaiso ekrane tuo atveju, jei jie mažesni negu greičio ženkluose visiems automobiliams. Jūs galite pakoreguoti greičio apribojimus prietaise dēzl 760LMT patys, kad informacija būtų aktuali.
 
Skambinkite su laisvų rankų įranga
 
Modelis dēzl 760LMTturi savyje belaidę Bluetooth® technologiją, o taip pat įdiegtą mikrofoną и garsiakalbį skambučiams laisvų rankų režime. Tiesiog suporuokite prietaisą su bet kokiu mobiliu telefonu turinčiu Bluetooth ir kalbėkitės per dēzl 760LMT, neatitraukiant dėmesio nuo kelio. Surinkti numerį galite pasinaudoti jautriu lietimui ekranu. Norėdami atsakyti į skambutį palieskite ekraną ir kalbėkite į įdiegtą mikrofoną. Taip pat prietaise įdiegtas patogus skambinimas pasirenkant iš kontaktų sąrašo.

Pastaba: pagrindinių kelių duomenys dideliems sunkvežimiams ("fūroms") yra suvesti 22 Europos šalims (Austrija, Belgija, Kroatija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Airija, Islandija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir UK). 5 Europos šalyse (Belgija, Olandija, Liuksemburgas, Islandija ir UK) šie duomenys jau apima ir pagrindinius, ir antraeilius kelius.

Dėžutėje:

 dezl 760LMT
 automobilinis laikiklis
 maitinimo/įkrovimo laidas iš 12/24V cigarečių pridegėjo lizdo
 auto panelės tvirtinimo diskas
 trumpa atmintinė

 

DCS
integruota
Kelionių asistentas
yra
PC kabelis
nėra
Jungtis
USB
FM siųstuvas
nėra
Valiutų skaičiuoklė
yra
Baterija
LI-Ion akumuliatorius
Baterijos darbo laikas
iki 4 val.
Tarpiniai taškai
yra
MP3 grotuvas
nėra
Žemėlapis
City Navigator Europe (nemokami atbaujinimai)
Lietuviškas meniu
yra
Eismo juostos
yra
Imtuvo tipas
SIRFStarIII
WAAS/EGNOS
yra
Papildma GPS antenos jungtis
nėra
Atsparumas vandeniuiIPX0
Ekrano tipas
WQVGA spalvotas TFT
Ekrano dydis, mm
154 x 86
Ekrano raiška, pix
800 х 480
Maršruto taškai (waypoints)
1000
Išsaugoti maršrutai ir taškai
15
Automatinis maršrutizavimas
yra
Automatinis tarpinių taškų rūšiavimas
yra
Garsiniai perspėjimo signalas
yra
Duomenų kortelė
micro SD
Maitinimo įtampa12/24
Pagalba ekrane
yra
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
yra
3D pastatų vaizdavimasnėra
Eismo FM RDS-TMC
yra (komplekte)
Dydis, mm
187 х 114 х 23
Svoris (su baterija), g352

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

dēzl 760LMT Garmin GPS imtuvas

dēzl 760LMT Garmin GPS imtuvas

dēzl 760LMT yra naujas firmos Garmin GPS imtuvas sukurtas specialiai sunkvežimiams. Jis turi didelį 7 colių ekraną ir papildomą jungtį, skirtą užpakalinio vaizdo kamerai prijungti. Be to, šiame GPS imtuve yra įdiegtos papildomos funkcijos skirtos tik sunkvežimiams: greičio ribojimai ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI).

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: