dezl 560LMT Garmin GPS imtuvas Padidinti

dēzl 560LMT Garmin GPS imtuvas

Nauja prekė

 

dēzl 560LMTyra GARMIN GPS imtuvas sukurtas sunkvežimiams. Šis modelis turi didelį 5 colų ekraną, bei lizdą, skirtą prijungti užpakalinio vaizdo kamerą. Be to, yra greičio ribojimai sunkvežimiams funkcija ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI).

Smulkiau

335,00 € su PVM

Apie prekę

dēzl 560LMTyra GARMIN GPS imtuvas sukurtas sunkvežimiams. Šis modelis turi didelį 5 colų ekraną, bei lizdą, skirtą prijungti galinio vaizdo kamerą. Be to, yra greičio ribojimai sunkvežimiams funkcija ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI). dēzl 560LMT įvertins ne tik sunkvežimių vairuotojai - šiame modelyje įdiegta galimybė nustatyti "Namo ant ratų"(RV) profilį ir skaičiuoti maršrutus atsižvelgiant į transporto priemonės aukštį, ilgį bei svorį. dēzl 560LMT taip pat galima perjungti ir į įprasto lengvojo automobilio režimą.

Įsigiję dēzl 560LMT Jūs galėsite nemokamai atnaujinti žemėlapius šiam GPS imtuvui visam laikui. Žemėlapiai atnaujinami iki 4 kartų per metus be jokių mokesčių ar laiko apribojimų.

Platus ekranas
 
Jautrus lietimui dēzl 560LMT 5” (12.7 см) ekranas suteikia patogią detalios informacijos peržiūrą. Sekite maršrutą ir stebėkite visus perspėjimus. dēzl 560LMT turi savyje funkciją Lane Assist (kelio juostų informacija) kartu su Junction View (sankryžų peržiūra). Šios funkcijos dėka Jūs gausite realius artėjančių išsišakojimų ir sankryžų foto vaizdu. dēzl 560LMT nukreips jus į reikiamą eismo juostą reikalingu metu - tai itin naudinga sudėtingose kelio atkarpose.
 
Užtikrinta navigacija
 
dēzl 560LMTjau yra įdiegtas visos Europos žemėlapis (44 šalys, informacija apie sunkvežimius jose gali būti skirtinga), taip pat POI objektai. Tiesiog sudarykite savo maršrutą, įkelkite tarpinius taškus ir keliaukite. dēzl 560LMT taip pat galima nustatyti eismo uždraustas zonas ir jų vengti sudarant maršrutą.
 
Nemokami eismo kamščių pranešimai
 
Judėkite aplenkdami eismo kamščius, naudodami įdiegtą FM eismo daviklį su nemokamais eismo informacijos atnaujinimais. Gaukite perspėjimus apie eismo kamščius, kelių remontą arba eismo įvykius maršruto priekyje. Po to tiesiog dēzl ekrane gaukite detalią informacija apie tai arba pasirinkite apvažiavimą.
 
Naudokites nüRoute™ su trafficTrends technologijomis kartu su myTrends
 
dēzl 560LMT turi savyje technologiją nüRoute kartu su trafficTrends (suarchyvuoti duomenys apie kelionės būklę) ir myTrends (maršrutų prognozavimas). trafficTrends dėka, Jūsų navigatorius dēzl 560LMT automatiškai atsimena transporto srautus įvairiu paros metu ir tuo naudojantis skaičiuoja tikslesnius maršrutus ir tikslesnį atvykimo laiką atsižvelgiant į savaitės dieną bei laiką. Jei Jūs išsaugojate dažnai naudojamus galutinius taškus į "Mano taškai", tai su laiku prietaisas dēzl 560LMT myTrends funkcijos pagalba pradės pats spėti kur Jūs ruošiatės vykti dar neįvedus kelionės tikslo. Prietaisas išduoda atvykimo laiką ir informaciją apie kelio būseną. Tokiu būdu, jei Jūs reguliariai važiuojate į darbą ir iš jo, navigatorius dēzl 560LMT padės Jums atvykti laiku. Šios funkcijos nemokamos.
 
Saugus vairavimas
 
Kelyje neturi būti netikėtumų, todėl dēzl 560LMTperspės Jus apie pavojus kelyje (staigūs posūkiai, nuokalnės, apribojimai sunkvežimiams). Greičio apribojimai sunkvežimiams pasirodo prietaiso ekrane tuo atveju, jei jie mažesni negu greičio ženkluose visiems automobiliams. Jūs galite pakoreguoti greičio apribojimus patys, kad informacija būtų aktuali.
 
Skambinkite su laisvų rankų įranga
 
Modelis dēzl 560LMT turi savyje belaidę Bluetooth® technologiją, o taip pat įdiegtą mikrofoną и garsiakalbį skambučiams laisvų rankų režime. Tiesiog suporuokite prietaisą su bet kokiu mobiliu telefonu turinčiu Bluetooth ir kalbėkite per dēzl 560LMT, neatitraukiant dėmesio nuo kelio. Surinkti numerį galite pasinaudoti jautriu lietimui dēzl ekranu. Norėdami atsakyti į skambutį palieskite ekraną ir kalbėkite į įdiegtą mikrofoną. Taip pat prietaise įdiegtas patogus skambinimas pasirenkant iš kontaktų sąrašo.


Pastaba: pagrindinių kelių duomenys dideliems sunkvežimiams ("fūroms") yra suvesti 22 Europos šalims (Austrija, Belgija, Kroatija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Airija, Islandija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir UK). 5 Europos šalyse (Belgija, Olandija, Liuksemburgas, Islandija ir UK) šie duomenys jau apima ir pagrindinius ir antraeilius kelius.

Dėžutėje:

 
 dēzl 560LMT
 automobilinis laikiklis
 maitinimo/įkrovimo laidas iš 12/24V cigarečių pridegėjo lizdo
 auto panelės tvirtinimo diskas
 trumpa atmintinė

 

DCS
integruota
Kelionių asistentas
yra
PC kabelis
nėra
Jungtis
USB
FM siųstuvas
nėra
Valiutų skaičiuoklė
yra
Baterija
LI-Ion akumuliatorius
Baterijos darbo laikas
iki 4 val.
Tarpiniai taškai
yra
MP3 grotuvas
nėra
Žemėlapis
City Navigator Europe (nemokami atbaujinimai)
Lietuviškas meniu
yra
Eismo juostos
yra
Imtuvo tipas
SIRFStarIII
WAAS/EGNOS
yra
Papildma GPS antenos jungtis
nėra
Atsparumas vandeniuiIPX0
Ekrano tipas
64000 spalvų TFT, touchscreen
Ekrano dydis, mm
111 x 63
Ekrano raiška, pix
480 х 272
Maršruto taškai (waypoints)
1000
Išsaugoti maršrutai ir taškai
nėra
Automatinis maršrutizavimas
yra
Automatinis tarpinių taškų rūšiavimas
yra
Garsiniai perspėjimo signalas
yra
Duomenų kortelė
micro SD
Maitinimo įtampa12/24
Pagalba ekrane
yra
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
yra
3D pastatų vaizdavimasnėra
Eismo FM RDS-TMC
yra (komplekte)
Dydis, mm
137 х 83 х 15
Svoris (su baterija), g192

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

dēzl 560LMT Garmin GPS imtuvas

dēzl 560LMT Garmin GPS imtuvas

 

dēzl 560LMTyra GARMIN GPS imtuvas sukurtas sunkvežimiams. Šis modelis turi didelį 5 colų ekraną, bei lizdą, skirtą prijungti užpakalinio vaizdo kamerą. Be to, yra greičio ribojimai sunkvežimiams funkcija ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI).

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: