dēzl 780LMT Garmin GPS navigatorius sunkvežimiams Padidinti

dēzl 780LMT-D Garmin GPS navigatorius sunkvežimiams

Nauja prekė

dēzl 780LMT-D yra firmos Garmin GPS imtuvas sukurtas specialiai sunkvežimiams. Jis turi didelį 7 colių ekraną ir papildomą jungtį, skirtą užpakalinio vaizdo kamerai prijungti. Be to, šiame GPS imtuve yra įdiegtos papildomos funkcijos skirtos tik sunkvežimiams: greičio ribojimai ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI).

Smulkiau

425,00 € su PVM

Apie prekę

dēzl 780LMT-D yra firmos Garmin GPS imtuvas sukurtas specialiai sunkvežimiams. Jis turi didelį 7 colių ekraną ir papildomą jungtį, skirtą galinio vaizdo kamerai prijungti. Be to, šiame GPS imtuve yra įdiegtos papildomos funkcijos skirtos tik sunkvežimiams: greičio ribojimai ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI). dēzl 780LMT-D įvertins ne tik sunkvežimių vairuotojai - šiame modelyje įdiegta galimybė nustatyti "Namo ant ratų"(RV) profilį ir maršrutų skaičiavimas atsižvelgiant į transporto priemonės aukštį, ilgį bei svorį, taip pat navigatorių galima perjungti ir į įprasto lengvojo automobilio režimą.

Įsigiję dēzl 780LMT-D Jūs galėsite šiam GPS imtuvui nemokamai atnaujinti žemėlapius visam laikui.  Žemėlapiai atnaujinami iki 4 kartų per metus be jokių mokesčių ar laiko apribojimų.

 
Platus ekranas
 
Jautrus lietimui dēzl 780LMT-D 7” (17.8 см) ekranas suteikia patogią detalios informacijos peržiūrą. Sekite maršrutą ir stebėkite visus perspėjimus. Prietaisas dēzl 780LMT-D turi savyje funkciją Lane Assist (kelio juostų informacija) kartu su Junction View (sankryžų peržiūra). Šios funkcijos dėka Jūs gausite realius artėjančių išsišakojimų ir sankryžų foto vaizdu. Prietaisas nukreips jus į reikiamą eismo juostą reikalingu metu - tai itin naudinga sudėtingose kelio atkarpose.
 
Užtikrinta navigacija
 
dēzl 780LMT-D jau yra įdiegtas visos Europos žemėlapis (44 šalys, informacija apie sunkvežimius jose gali būti skirtinga), taip pat POI objektai. Tiesiog sudarykite savo maršrutą, įkelkite tarpinius taškus ir keliaukite. GPS imtuve taip pat galima nustatyti eismo uždraustas zonas ir jų vengti sudarant maršrutą.
 
Nemokami eismo kamščių pranešimai
 
Judėkite aplenkdami eismo kamščius, naudodami įdiegtą FM eismo daviklį su nemokamais eismo informacijos atnaujinimais. Gaukite perspėjimus apie eismo kamščius, kelių remontą arba eismo įvykius maršruto priekyje. dēzl 780LMT-D ekrane gaukite detalią informacija apie tai arba pasirinkite apvažiavimą.
 
Naudokites nüRoute™ su trafficTrends technologijomis kartu su myTrends
 
Modelis dēzl 760LMT turi savyje technologiją nüRoute kartu su trafficTrends (suarchyvuoti duomenys apie kelionės būklę) ir myTrends (maršrutų prognozavimas). trafficTrends dėka, Jūsų dēzl 780LMT-D automatiškai atsimena transporto srautus įvairiu paros metu ir tuo naudojantis skaičiuoja tikslesnius maršrutus ir tikslesnį atvykimo laiką atsižvelgiant į savaitės dieną bei laiką. Jei Jūs išsaugojate dažnai naudojamus galutinius taškus į "Mano taškai", tai su laiku dēzl 780LMT-D myTrends funkcijos pagalba pradės pats spėti kur Jūs ruošiatės vykti dar neįvedus kelionės tikslo. Prietaisas išduoda atvykimo laiką ir informaciją apie kelio būseną. Tokiu būdu, jei Jūs reguliariai važiuojate į darbą ir iš jo, dēzl 760LT padės Jums atvykti laiku. Šios funkcijos nemokamos.
 
Saugus vairavimas
 
Kelyje neturi būti netikėtumų, todėl dēzl 780LMT-D perspės Jus apie pavojus kelyje (staigūs posūkiai, nuokalnės, apribojimai sunkvežimiams). Greičio apribojimai sunkvežimiams pasirodo prietaiso ekrane tuo atveju, jei jie mažesni negu greičio ženkluose visiems automobiliams. Jūs galite pakoreguoti greičio apribojimus prietaise dēzl 780LMT-D patys, kad informacija būtų aktuali.
 
Skambinkite su laisvų rankų įranga
 
Modelis dēzl 780LMT-D turi belaidę Bluetooth® technologiją, o taip pat įdiegtą mikrofoną и garsiakalbį skambučiams laisvų rankų režime. Tiesiog suporuokite prietaisą su bet kokiu mobiliu telefonu turinčiu Bluetooth ir kalbėkitės per dēzl 780LMT-D, neatitraukiant dėmesio nuo kelio. Surinkti numerį galite pasinaudoti jautriu lietimui ekranu. Norėdami atsakyti į skambutį palieskite ekraną ir kalbėkite į įdiegtą mikrofoną. Taip pat prietaise įdiegtas patogus skambinimas pasirenkant iš kontaktų sąrašo.

Pastaba: pagrindinių kelių duomenys dideliems sunkvežimiams ("fūroms") yra suvesti 22 Europos šalims (Austrija, Belgija, Kroatija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Airija, Islandija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir UK). 5 Europos šalyse (Belgija, Olandija, Liuksemburgas, Islandija ir UK) šie duomenys jau apima ir pagrindinius, ir antraeilius kelius.

Dėžutėje:

 dezl 780LMT-D
 automobilinis laikiklis
 maitinimo/įkrovimo laidas iš 12/24V cigarečių pridegėjo lizdo
 USB/micro USB kabelis
 trumpa atmintinė

 

DCS
integruota
Kelionių asistentas
yra
PC kabelis
yra
Maitinimo jungtis
mini USB
Baterija
LI-Ion akumuliatorius
Tarpiniai taškai
yra
Žemėlapis
City Navigator Europe (nemokami atbaujinimai)
Lietuviškas meniu
yra
Eismo juostos
yra
Imtuvo tipas
SIRFStarIII
WAAS/EGNOS
yra
Papildma GPS antenos jungtis
nėra
Atsparumas vandeniuiIPX0
Ekrano tipas
WQVGA spalvotas TFT
Ekrano dydis, mm
152 x 89
Ekrano raiška, pix
1024 х 600
Maršruto taškai (waypoints)
1000
Automatinis maršrutizavimas
yra
Automatinis tarpinių taškų rūšiavimas
yra
Garsiniai perspėjimo signalas
yra
Duomenų kortelė
micro SD
Maitinimo įtampa12/24
Pagalba ekrane
yra
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
yra
Eismo FM RDS-TMC
yra (komplekte)
Dydis, mm
187 х 114 х 23
Svoris, g437

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

dēzl 780LMT-D Garmin GPS navigatorius sunkvežimiams

dēzl 780LMT-D Garmin GPS navigatorius sunkvežimiams

dēzl 780LMT-D yra firmos Garmin GPS imtuvas sukurtas specialiai sunkvežimiams. Jis turi didelį 7 colių ekraną ir papildomą jungtį, skirtą užpakalinio vaizdo kamerai prijungti. Be to, šiame GPS imtuve yra įdiegtos papildomos funkcijos skirtos tik sunkvežimiams: greičio ribojimai ir sunkvežimių aptarnavimo taškai (POI).

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: